O nas

MISJA

Naszą misją jest zorganizowanie przestrzeni, w której można nawiązać przyjazne, trwałe relacje biznesowe, tak aby każdy mógł projektować z łatwością i przyjemnością, mając pewność, że korzysta z wysokiej jakości, bezpiecznych tekstyliów.

WIZJA

Ciągły rozwój w zakresie jakości, innowacyjności i różnorodności oferowanych do sprzedaży produktów, a także stała dbałość o przyjazny, partnerski kontakt z klientami.

O NAS

W branży dziewiarskiej działamy nieprzerwalnie od 1997 roku. Jesteśmy w 2 różnych krajach – w Turcji i w Polsce. Oferujemy Państwu szeroką gamę dzianin stawiając na wysoką jakość produktów w nowoczesnym stylu i rozsądnej cenie. MEDAS wyróżnia się wysokim profesjonalizmem od momentu tworzenia produktu do dostarczenia go klientowi. MEDAS to firma, która nieustannie rozwija się w oparciu o zasady pracy takie jak: skoncentrowanie na potrzebach klienta, wysoka kultura usług połączona z otwartym na modyfikację stylem zarządzania. W kontaktach z klientem preferujemy podejście indywidualne. Dlatego w naszej pracy korzyść i zaufanie klienta traktujemy priorytetowo. Mamy pełną świadomość, że najbardziej wartościową rzeczą jest czas. Obecnie, gdy świat się błyskawicznie zmienia, MEDAS z powodzeniem nadąża za tymi zmianami, inwestując w innowacje i technologię. Głównym celem naszego działania jest chęć przyczynienia się do zwiększenia zysków naszych klientów i w konsekwencji podwyższenia tempa ich pracy. Bo to klienci stanowią dla nas najwyższą wartość. Zarówno szeroki wachlarz asortymentu naszych produktów, z których każdy występuje w ponad 70 kolorach, jak i doświadczony personel oraz szybka sieć logistyczna wraz z wyróżniającym nas podejściem do klienta, to punkty obranej przez nas drogi, którą z powodzeniem kontynuujemy.